• Biedroneczki

• Grupa "Biedroneczki" pielęgnuje i wychowuje dzieci w wieku od roku i 9 miesięcy do 3 lat. Profesjonalna kadra opiekunek dziecięcych dba o prawidłowe wychowanie i rozwój Waszych Dzieci poprzez zabawę.

Nasza grupa żłobkowa to spokojny, pełen ciepła i kolorowy świat, w którym dzieci czują się radośnie i bezpiecznie. Dopełnieniem tego świata są zabawki i akcesoria zapewniające zarówno prawidłowy rozwój, jak i wesołą, przytulną atmosferę. Całość przyczynia się do tego, że dziecko bardzo łatwo się u nas adaptuje.

Pragniemy zapewnić każdemu dziecku jak najlepsze warunki do dorastania, zabawy i poznawania świata, a radosne miny maluszków są dla nas najpiękniejszą nagrodą.

Państwa dzieci będą pod opieką profesjonalnej Kadry: dyplomowana opiekunka dziecięca, ciocia Ela i ciocia Angelika, pielęgniarka ciocia Iza i woźna ciocia Magda.

Dla prawidłowego rozwoju Waszego Dziecka potrzebna jest właściwa opieka, pielęgnacja, żywienie zgodne z normami, a także stymulowanie rozwoju psychoruchowego. Zależy nam, aby rozwój Waszego Dziecka przebiegał harmonijnie. W związku z tym w grupie żłobkowej prowadzimy zajęcia:
          - pozwalające wdrożyć nawyki higieniczne i nauczyć samodzielnego spożywania posiłków;
          - poznawania pojęć z najbliższego otoczenia, rozwijania słownictwa biernego i czynnego;
          - ruchowe - pomagające opanować świadomość własnego ciała i orientacji przestrzennej;
          - plastyczne - wspomagające poznawanie pojęć dotyczących kolorów, kształtów, faktur. itp.

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze.