• Zebranie dla rodziców.

• Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebranie,  które odbędzie się 01.09.2022 r. o godzinie 16.00 w salach poszczególnych grup.

Zebranie dla Rodziców dzieci 3 letnich odbędzie się w sali gimnastycznej.

• ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

• "Raz, dwa, trzy,

przedszkolakiem będziesz TY"

18 czerwca, w czwartkowe popołudnie odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia adaptacyjne dla nowoprzyjętych przedszkolaków i ich rodziców, którzy już od września dołączą do naszej "trzynastkowej rodziny". Wszystkich przybyłych gości przywitała pani wicedyrektor Marta Micek, która przybliżyła rodzicom organizację pracy i funkcjonowanie placówki a także przedstawiła nauczycieli, którzy od września bedą wychowawcami w najmłodszych grupach wiekowych. Następnie dzieci i rodzice uczestniczyli w zabawach muzyczno-ruchowych, obejrzeli teatrzyk kukiełkowy w wykonaniu nauczycieli przedszkola i udali się na spacer wokół budynku naszej placówki w towarzystwie tęczowego węża, który przypadł do gustu wszystkim zebranym. Humory i pogoda dopisały :) Dziękujemy za tak liczne przybycie! Wrzesień tuż tuż - więc widzimy się wkrótce! Do zobaczenia!