• Humor Przedszkolaka 2022

Informujemy Państwa, iż Julia Jasińska z grupy "Krasnoludki" zdobyła WYRÓŻNIENIE w konkursie "Humor Przedszkolaka 2022" - "Przedszkolne logofigle" organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 10 im. Jana Marcina Szancera. Julia pokazała się z jak najlepszej strony recytując wiersz pt. "Paluszki Babuszki". Gratulujemy sukcesu i prosimy o więcej.

• Pszczółki i Tygryski z wizytą w Szkole Muzycznej

• 5 maja, w czwartkowy ranek "zerówkowicze" pod opieką swoich nauczycieli  udali się na pieszą wycieczkę do Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Będzinie. Przedszkolaki zostały wprowadzone w świat instrumentów muzycznych dzięki Pani Nutce i Pani Klawiaturze :) Podczas lekcji muzyki Pszczółki i Tygryski odgadywały zagadki słuchowe związane z przeróżnymi instrumentami, słuchały utworów muzycznych oraz poznały podstawowe zasady gry na flecie, akordeonie, pianinie czy też trąbce. To było bardzo miłe i muzykalne przedpołudnie !